Web tasarım
Web Yazılım
Host & domaIn

bursa web yazılım tasarım hosting domain web sitesi internet
bursa web tasarım web yazılım hosting
bursa hosting domain alan adı
bursa web tasarım internet sitesi web sitesi
bursa yazılım web yazılım

Neler yapıyoruz ?

01

Web tasarım

Web sitesi son yılların en etkili ve en düşük maliyetli reklam ve tanıtım aracıdır. Sanal ortamda sizin ya da firmanızın kullanıcı ve müşteri karşısındaki ilk temsilcisidir. Web siteniz ile firmanızın tüm dünyaya tanıtımını en ekonomik şekilde yapabilirsiniz. Kısacası web siteniz sizin dünya karşısındaki vizyonunuz olacaktır. Online ziyaretçileriniz firmanızla birlikte ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında da detaylı bilgiye sahip olacaklardır.

02

Web yazılım

Standartlara uygun ve güvenli yazılım çözümleri! İçerik yönetim sistemleri, olusturulan web sitenizi size özel yönetim paneli kullanarak kolaylikla yönetilebilmenizi saglamaktadir. Zamanla geçerliliğini kaybeden, eskiyen içerikler sitenizin gündemin dışında kalması ve ziyaretçilerinizin yeni bir bilgi olmaması sebebiyle sitenize yaptıkları ziyaretleri azaltmasına neden olacaktır. Bu doğrultuda içerik yönetim sistemleri ile site içeriğinin kontrolu herhangi bir uzmanlık gerektirmeden ilgili birim tarafından kullanıcı adı ve şifre girilerek zaman - mekan farketmeksizin konseptinize uygun bir şekilde yapılabilmektedir.

03

Hosting & Domain

Projeniz için en önemli adım doğru alan adı, yani domain! Bir insanın adı gibi bir domain adresi de bir projenin her şeyidir. İnsanların aklında doğru yeri alabilen bir domain projenin hedefine ulaşmasındaki en önemli adımdır. Bunun yanında proje için yeterli ve performanslı bir hosting hizmeti de kullanıcılarınızın sıkılmadan ve devamlı olarak ziyaretine olanak sağlayacaktır.

Neler yaptık ?

Tüm referanslar
MegaBant  
MegaBant

Bursa da endüstriyel çözümler sunan Mega Bant resmi web sitesi www.meg ...

Derin Mücevherat  
Derin Mücevherat

Bursa da kuyumculuk sektöründe faaliyet göstere Derin Mücevherat  webs ...

Vega Madencilik  
Vega Madencilik

Bursa da maden sektöründe faaliyet gösteren Vega Maden Ltd Şti Resmi w ...

Otofar  
Otofar

Bursa da otomotiv yedek parça sektöründe hizmet veren Otofar we ...

Blog & Duyurular

OkayGiyim.com Yayında

Şanlıurfa da tekstil sektöründe hizmet veren Okay Giyim resmi web sitesi Red yazılım farkıyla yayında.

...